1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кафиќ за славење Нова Година

Дискусија во 'Слободно време' започната од chips.for.free, 21 декември 2013.

 1. chips.for.free

  chips.for.free Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2013
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  37
  Девојки, ве молам за помош. Со дечко ми решивме оваа година да славиме сами, одделно од друштвото, ама малку "рано" ни текна, па во сите локали низ Скопје шо ги знаеме прашавме, ама сегде е или преполно, нема место за резервација, или е прескапо!!
  Ве молам ако знаете некој скромен ресторан, кафиќ кај што НЕМА да се пушта народна или српско нешто, пишете ми :worried: знам дека е малце касно, ама не знаев каде да прашам..
  Фала однапред :)
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.235
  Допаѓања:
  16.957
  Пол:
  Женски
  Сакате да славите сами а бараш евтин кафиЌ |( ајдееее, баш ќе бидете сами.
  Освен ако не сакате да си го изнајмите кафиЌот па да си пуштате сами каква музика сакате :lol:
  Темава вришти, немој да се вадиш дека се празници и дека треба да ти простат кога ќе сакаат да ти ја избришат.
   
 3. chips.for.free

  chips.for.free Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2013
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  37
  Значи сакавме без друштвото. Само јас и он, без некој друг што го познаваме, ама пак не сакаме во домашна атмосфера, туку некаде во гужва.
  Ама сега отпадна тоа.. Нова сум, не знам како да бришам теми инаку ќе ја избришев уште вчера
   
 4. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.125
  Допаѓања:
  37.754
  Пол:
  Женски
  Во МЦМ 600 ден е резервација со шведска маса и до 12 чалгии после 12 некој дџ,галерија 8 во чаршија лани беше исто 600 ден така да не верувам оваа година да е поскапо. Tие 2 ги знам за испод 1000ка другите или се веке резервирани или тешко да најдете испод 1000.
   
  На chips.for.free му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  952
  Допаѓања:
  510
  Пол:
  Женски
  Женски дајте некој предлог, не можам да најдам понуди и настани за годинава низ Скопје. :)