1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кај гинеколог

Дискусија во 'Канта' започната од seni.seviyorum, 25 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. seni.seviyorum

  seni.seviyorum Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  19
  Колку често одите кај гинеколог и кои ипитубања најчесто ги правите ???
   
 2. Lola-M

  Lola-M Популарен член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2011
  Пораки:
  416
  Допаѓања:
  536
  ^Имаш тема- Гинеколошки преглед во истава категорија
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.840
  Допаѓања:
  60.652
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.