Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кај на одмор?

Дискусија во 'Канта' започната од pamelche, 27 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pamelche

  pamelche Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  4.283
  Допаѓања:
  12.352
  Женски и момци секако..кај на одмор овоа лето?
  [mod-dupla:1p2uba91][/mod-dupla:1p2uba91]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.201
  Допаѓања:
  56.979
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.