Кај сакате вашите партнери да ви свршуваат?

Дискусија во 'Канта' започната од Virus997, 23 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Virus997

  Virus997 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  46
  Ајде да ве видам девојќи пошто ве има во поголем број на форумот одколку машки, кај сакате вашите партнери при односи или некој друг вид на задоволство да ви свршат?
  .
  .
  .
  .
  Еве јас прв да одговарам како машко обожавам на грбот и гради :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.963
  Допаѓања:
  47.861
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.