Кик Бокс

Дискусија во 'Канта' започната од LiveLaughLove, 11 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LiveLaughLove

  LiveLaughLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Здраво девојки! Знаете некои клубови за кик бокс во Скопје? :D
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.