Ки сејфти системс - Кичево

Дискусија во 'Барање работа' започната од Nikomamin, 22 септември 2016.

 1. Nikomamin

  Nikomamin Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2016
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  39
  Пол:
  Женски
  Ме интересира дали има некој што работи во Ки сејфти системс во Кичево или пак познавате некој што работи таму? Ме интересира како оди вработувањето, имам однесено две cv и уште нема ништо.