babylove овошни кашички

Класичен балет за возрасни?

Дискусија во 'Фитнес' започната од princessbubblegum, 25 август 2019.

 1. princessbubblegum

  princessbubblegum Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Дали знаете балетско студио во Скопје кое нуди часови за класичен балет за возрасни, поточно над 18. Благодарам.