1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Клизма

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Anita Nikoloska, 24 април 2021.

 1. Anita Nikoloska

  Anita Nikoloska Активен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2021
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  219
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки.Доколку има иста или слична тема може веднаш во канта.

  Имам едно прашање до вас.
  Дали некоја од вас има користено клизма во домашни услови.Сакам да пробам но ми е страв да не има некој контра ефекти.
  Ве молам за помош.

  Поздрав и пријатна вечер.