1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Клиторичен или Вагинален оргазам

Дискусија во 'Канта' започната од eelche, 23 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. eelche

  eelche Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2009
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  2
  Секс без оргазам па и не е секс!!!Јас го достигнувам оргазмот ама клиторично само а за жал вагинално не знам како :^)
   
 2. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  108
  Еве уште една како тебе. Само еднаш ми се десило и толку. Не можам вагинално, али и вака не е лошо, греота е да се жалам. ;)
  Најголемиот дел од женските се како нас, ја така се тешам. :D
   
 3. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.673
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.