1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Книга за дохрана на доенчиња

Дискусија во 'Бебе' започната од Strawberry121, 6 април 2017.

 1. Strawberry121

  Strawberry121 Активен член

  Се зачлени на:
  1 април 2017
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Здраво мајки!!. имам видено дека има книга за тоа во кој месец што треба да му се даде на бебе само не знам како се вика може ли мала помош ?
   
 2. mona22

  mona22 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  677
  Допаѓања:
  1.859
  Има апликација за телефон бебе готвач се вика свали со ја има доста кашички посебно за секој месец. Можеби на неа мислиш бебе готвач
   
 3. Strawberry121

  Strawberry121 Активен член

  Се зачлени на:
  1 април 2017
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  На македонски е ???
   
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  18.066
  Допаѓања:
  288.836
  Пол:
  Женски
  Да