1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Книга која ви оставила впечаток

Дискусија во 'Канта' започната од MotherMonsterI, 24 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  834
  Имам еден куп книги дома и постојано купувам а кога ке дојде време да одберам нешто за читање во состојба сум да бирам 2 саати .. Ајде форумџики :D која книга вреди да се прочита и ви оставила голем впечаток ? :D :D
   
 2. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.870
  Пол:
  Женски
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.180
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.