Книги

Дискусија во 'Канта' започната од feminka021, 16 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. feminka021

  feminka021 Активен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Предложете ми некоја добра, убава книга за читање која ви оставила впечаток... :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.176
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.