Книги

Дискусија во 'Канта' започната од Тетка Биберче, 1 март 2017.

?

Што читате во моментов, препорака за добра книга

 1. \

  0 глас(а)
  0,0%
 2. \

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Тетка Биберче

  Тетка Биберче Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2017
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  352
  Пол:
  Женски
  Што читате во моментов?
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.690
  Допаѓања:
  50.020
  Пол:
  Женски
  На Тетка Биберче му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Тетка Биберче

  Тетка Биберче Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2017
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  352
  Пол:
  Женски
  Bitter фала многу
  Ке погледнам таму
  Помислив дека тие теми се постари, па напишав нова...
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.690
  Допаѓања:
  50.020
  Пол:
  Женски
  Гледам дека си нов член. :) И јас кога се зачленив гледав дека темите се стари па мислев нови треба да се отвараат, но со тек на време научив дека нема врска кога е темата отворена, отворена е за да пишуваме во неа и да бараме одговори на прашања, еве како твоето на пример. :) Кога веќе постои одредена тема, она што е во врска со темата се пишува таму, не е препорачливо отварање на дупли теми. :) Можеш да ги прочиташ правилата на форумот па побрзо да се запознаеш како функционира. :) Инаку, добредојде тука. :)
   
  На Тетка Биберче и elimkd им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.