1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога и зошто почнавте да пушите ?

Дискусија во 'Канта' започната од renne, 8 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. renne

  renne Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  19
  Здраво феминки.. Ме интересира кога почнавте да пушите, која била причината и какви беа реакциите од родителите кога дознаа ? :^) Ако има ваква тема - клуч.. ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.047
  Допаѓања:
  55.897
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.