1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога останав бремена...!?

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 21 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.975
  Пол:
  Женски
  Сигурно секоја од вас помислила, кога се случило тоа....дали знаете точно, или претпоставувате, се сомневате кога сте останале бремена?

  Иако беше непланирано....од кога дознав, баш се замислив и од после скоро па сигурна сум, дека тоа било 16ти Април 2013.
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
  Сметам дека темата треба да се заклучи, има слични теми, а и нема никаква цел. Непотребно е вакви безполезни теми да се отвараат.
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.975
  Пол:
  Женски
  Доколку сметаш така, постои еден извичник за приjaвуванje на темата, па модераторот ке одлучи.
  А не да се прават офф топици.
   
 4. ddevojce

  ddevojce Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2013
  Пораки:
  3.492
  Допаѓања:
  4.540
  Poslednata menstruacija mi bese 16 ti maj,mislam deka sum nekade kaj 23,25 maj.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.