1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога прв пат ви има дојдено ?

Дискусија во 'Канта' започната од qxwy, 30 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. qxwy

  qxwy Активен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2011
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  5
  Здраво на сите, затоа што поставив некои глупи и дупли теми, баш ме интересираше сто ке пишете на ова :$ Јас ке почнам прва, јас никогаш во животот не сум имала менструација, затоа нема да можам да имам деца :sweat: Што е со вас?
   
 2. kathy-style

  kathy-style Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  301
  Допаѓања:
  191
  :( Можеби ќе ти дојде допрва? Или ти поминал периодот? Мене ми дојде во 7 одделение летото :)
   
 3. SnowWhite8

  SnowWhite8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  1.275
  Допаѓања:
  1.620
  Пол:
  Женски
  Мене ми дојде на почеток на 4то оделение октомрви, и веќе ми здосади од мала имам менструација уште дете бев.
   
 4. MarijaaaaaaaM

  MarijaaaaaaaM Активен член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Hahahaha ne e mozno da nemas dobieno nikogas :D
   
 5. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.045
  Летото за 8мо !
   
 6. Anouk

  Anouk Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  806
  Допаѓања:
  1.380
 7. Jagoda123

  Jagoda123 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  2.467
  Допаѓања:
  11.105
  Пол:
  Женски
  Ретко се случува, но можно е.
  А девојкава, јасно е дека се мајтапи.
  Темава не е за мајтап, само нема кој да го сфати тоа. |(
  Како може да ви е ова забавно?
  Како да немате попаметна работа во животот.
   
 8. Marie.m

  Marie.m Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  764

  |( |( |(
  Или си некоја тинејџерка што нема што да прави, или ако стварно имаш 32 години и вакви трчи -лажи работи пишуваш - тогаш немам текст.
  за твоја информација, се гледаат мислењата кои што си ги пишувала и претходно, само не ми е јасно како може да знаеш дека си пишувала за какви влошки си користела, а после никогаш у живот немаш добиено.
   
  На Jagoda123 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Caliopea

  Caliopea Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2012
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  61
  Ќе да мати нешто оваа.До сега не сум слушнала некој да не добил..Глупо е на мои години што пишувам во вакви теми,ама не верувам дека е вистина се ова...
   
 10. MarijaaaaaaaM

  MarijaaaaaaaM Активен член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Не е можно да немаш добиено 100% А дека мајтапи од авион се гледа
   
 11. Jagoda123

  Jagoda123 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  2.467
  Допаѓања:
  11.105
  Пол:
  Женски
  Можно е, мајка ми има пријателка која никогаш не добила менструација. Со сигурност го тврдам ова!
  Жално, не знам која е причината, но ете има и такви жени.

  Девојкава лаже, а зошто не ми е јасно?!
  Како можете да се мајтапите со вакви чувствителни теми? |(
   
 12. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
  Дојде еднаш со точак докај мене.
  Ама го вратив, моите требаше да се враќаат дома... И му реков да шетне низ маало, ќе го барам.
  Првиот пат беше тој, секој нареден доаѓаше најавен...

  wtf did I read?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.