1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога прв пат ојдовте на одмор со пријателите?

Дискусија во 'Канта' започната од Penguin123, 13 јуни 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Penguin123

  Penguin123 Нов член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Насловот кажува се ...кога? како си поминавте ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.