Кога ја загубивте невиноста

Дискусија во 'Канта' започната од MilkicaSvrzikapa, 24 јули 2020.

?

На колку години ја загубивте невиноста

 1. 18 и помалце

  33,3%
 2. 21 и помалце

  55,6%
 3. 22 и повеќе

  0 глас(а)
  0,0%
 4. Не сум ја изгубила

  11,1%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MilkicaSvrzikapa

  MilkicaSvrzikapa Нов член

  Се зачлени на:
  24 јули 2020
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Јас лично имав 14 години, околу 1989. Тоа беше со дете од мојот клас. Бевме млади и палави. Кое е вашето искуство? И на колку мислите дека е нормално?

  Според мене што побрзо подобро, со ќерка ми го имав разговорот на нејзини 13 години. Таа ме увери дека не треба да се секирам. Но по 2 години забремени.
   
 2. Dekoo

  Dekoo Активен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Машки
  20че :) У Средно имав други приоритети ... (да, гејмав ;P)
   
 3. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  22.827
  Допаѓања:
  179.554
  Има тема за ова бе

  @RainBow ... и мени го то 'невиноста' во: Кога прв пат имавте секс.

  Невиноста уште ја губам... секој пат ко ќе се соочам со луѓе кои ќе ми покажат дека се лажливи.
   
  На Sejfullai му/ѝ се допаѓа ова.
 4. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  3.742
  Допаѓања:
  31.573
  Пол:
  Женски
  Дамче да не е ова, како жена овој пат. :?:
   
  На edna_malecka, Angie1432, cresa-jagoda и 6 други им се допаѓа ова.
 5. MilkicaSvrzikapa

  MilkicaSvrzikapa Нов член

  Се зачлени на:
  24 јули 2020
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Kako da go smenam?
   
 6. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  982
  Допаѓања:
  14.549
  Пол:
  Женски
  Милкица Сврзикапа со ќерка тинејџерка бремена :rofl:
  И ај иди сфати сериозно после.
   
  На edna_malecka и Tan4ence им се допаѓа ова.
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  22.827
  Допаѓања:
  179.554
  Не ти, модераторот.
   
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. MilkicaSvrzikapa

  MilkicaSvrzikapa Нов член

  Се зачлени на:
  24 јули 2020
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Извинете, што сакате да кажете со тоа?
   
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  22.827
  Допаѓања:
  179.554
  Мислиш нема тинејџерки шо забременуваат?
  И да е случајов лага, има и вистински.

  А не е ич лошо да се зборува за тоа, за да се спречи во иднина барем една тинејџерска бременост
   
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  982
  Допаѓања:
  14.549
  Пол:
  Женски
  Секако дека има, само не знам која мајка ќе се зачлени на форум и првото мислење ќе ѝ биде за тоа и плус ќе стави таков јузернејм. Шознам.
   
  На edna_malecka и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 11. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  22.827
  Допаѓања:
  179.554
  Не е битно таа која е и дали лажи, муабетот за тинејџерска бременост е битен.
   
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  982
  Допаѓања:
  14.549
  Пол:
  Женски
  Епа темава не е ни за тинејџерска бременост него е замимација на некој, така да...
   
  На edna_malecka и WildMk им се допаѓа ова.
 13. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.534
  Допаѓања:
  126.107
  Пол:
  Женски
  Тролаш.
   
 14. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.730
  Допаѓања:
  53.427
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.