Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кога љубовта боли (Güllerin Savaşı)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од jelena.rozga, 28 септември 2015.

 1. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  331
  Допаѓања:
  186
  Новата серија на Канал 5.

  http://tvpaket.com.mk/serii/telenoveli/4338-19-09-2015-23-34

  Ја гледате ли? Интересна ли ви е? Јас ги загледав првите епизоди, и ми се допадна серијава. Досадни се веќе ама пак ги гледам...
   
 2. nata38

  nata38 Активен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Женски
  Многу ја сакам најомилена ми е. Поубава е и од Дила и од Малиот Ага.
   
  На jelena.rozga му/ѝ се допаѓа ова.
 3. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  320
  Инетерсна серија
   
  На jelena.rozga му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sweety90

  sweety90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  221
  Пол:
  Женски
  Серијата ја гледам само поради Г-дин Омер - Barış Kılıç :l::inlove::inlove::inlove:
  1175711_657037374307891_1182204789_n.jpg 10247460_871470122864614_7774597012147535318_n.jpg 10394627_950276281650664_7060064761481823880_n.jpg 10516599_810274112317549_8697884985464939162_n.jpg
   
  На Crna Dama, Targaryen, Bebulleee и 2 други им се допаѓа ова.
 5. sweety90

  sweety90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  221
  Пол:
  Женски
  На Tinushka, jelena.rozga и Eoo им се допаѓа ова.
 6. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  331
  Допаѓања:
  186
  На sweety90 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. LadyKaneswaran

  LadyKaneswaran Активен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2015
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Јас ја гледам серијава. Интересна ми е а и има што да гледаш а не оние други серии половина час реклами, половина час серија.
  Омер :angel::inlove:
   
 8. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  320
  Се поинтересно станува греота за џихан;(
   
 9. Freja.Stella

  Freja.Stella Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2014
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  51
  Како ќе заврши може да ми каже некој?
   
 10. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  Уште се снима
   
 11. sweetbebi

  sweetbebi Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Охх, зошто нема коментари за серијава. Ме интересира што ќе се случи понатаму
  Ако сака некој да ми кажее
   
  На BI-44 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Oneo

  Oneo Популарен член

  Се зачлени на:
  13 декември 2014
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  13.277
  Пол:
  Женски
  Можеш да ја гледаш ја Јутуб ја има со србски превод :)
   
 13. Freja.Stella

  Freja.Stella Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2014
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  51
  Ајде некој што гледал нека каже што ќе се случува... ме интересира каква ќе е втората сезона
   
 14. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  Џулру ќе остане бремена од Омер, ама ќе го изгуби бебето.
   
 15. mimi****

  mimi**** Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2015
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  3.636
  Пол:
  Женски
  A dali na krajot ke bidat zaedno?
   
 16. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  900
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  Серијата сеуште се снима во Турција. Од втората сезона имаат дадено само 10 епизоди. Фтасани се до 60-та епизода.
   
  На BI-44 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  320
  До крајот имаа уште 8 епизоди вкупно епизоди се 68.
  незнам дали ке ги дадат на канал5 или ке ја прекинат како и што прават
   
 18. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  320
 19. Lozanoska

  Lozanoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2012
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  129
  Vo sabota ke bide poslednata epizoda na kanal d vo 20:00 koj saka moze da ja gleda mene mi e omilena ovaa serija i mislam deka e edna od najdobrite
   
 20. xxxm

  xxxm Активен член

  Се зачлени на:
  26 март 2015
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  44
  Пол:
  Женски
  Ја прекинаа на канал 5 или заврши?
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.