1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кого сакате да легнете од форумов ?

Дискусија во 'Канта' започната од Читател, 30 мај 2018.

?

Колку члена сакате да легнете ?

 1. 1

  2 глас(а)
  16,7%
 2. 2

  1 глас(а)
  8,3%
 3. 3

  1 глас(а)
  8,3%
 4. 4

  0 глас(а)
  0,0%
 5. 5+

  8 глас(а)
  66,7%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  5.806
  Пол:
  Машки
  Здраво на сите,


  Темата ја отварам во согласност од неколку членови. Па момци и девојки ајде да видиме кој ни ги буди најдлабоките фантазии. Наместо за јавни фаци, темата се сведува на локално ниво т.е. форумов :D :inlove:
  Оригиналната идеја е на @Nigredo Odor али она се мисли да не биде банирана. Али тоа е знак дека сексот не треба да биде табу тема
   
  На Nigredo Odor, RoseRain, Someonespecial и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.358
  Пол:
  Машки
  На Tan4ence, ceca-1, Someonespecial и 4 други им се допаѓа ова.
 3. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.549
  Допаѓања:
  19.459
  @Читател

  [​IMG]

  За дескрипшнот. :D :devil:

  Инаку, стаив 5 + а повеќе се, али будучи да е сексот табу и има дискриминација, нема да ги пишам сеа за сеа кои се. :bandit:
   
  На Someonespecial и ivi1987 им се допаѓа ова.
 4. makedonkamak

  makedonkamak Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.999
  Пол:
  Женски
  Господ на помош, не сте добри со умот. Глупоста ви нема крај.
  КАНТААААА..........
   
  На Justicija, A.27, Bitter-Sweet и 2 други им се допаѓа ова.
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.376
  Допаѓања:
  33.922
  Пол:
  Женски
  Да го пишувам, или не? :rofl:
   
  На Someonespecial, Читател, ivi1987 и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Mr.X

  Mr.X Активен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  196
  Пол:
  Машки
  На Читател, Nigredo Odor и RoseRain им се допаѓа ова.
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.219
  Цел форум.
  На стадион да ве легнам и да ви пуштам да слушате музика за успивање.
   
  На cavalli, I I, A.27 и 6 други им се допаѓа ова.
 8. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.358
  Пол:
  Машки
  koj stadion
   
  На ivi1987 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.219
  небитно :)
   
 10. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.358
  Пол:
  Машки
  kazi bitno e
   
 11. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.376
  Допаѓања:
  33.922
  Пол:
  Женски
  Има уште двајца, ама и нив нема да ги пишам. Нека ве копка. :lol:
   
  На A.27 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.219
  Скопскиов нека биде, исти ку*ац ми е.
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 13. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.358
  Пол:
  Машки
  IMETO GO DADOVME VIE ZA SEKS MI ZBORITE SO CLENOVI NA FORUM
  PU J`ZK
   
  На Lolo5, Worldas, WildMk и 3 други им се допаѓа ова.
 14. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.549
  Допаѓања:
  19.459
  Како бе толку малку?
  Само јас сум нај епик со 5+ изглеа. :bandit:
   
  На ivi1987 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  5.806
  Пол:
  Машки
  На ivi1987 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.376
  Допаѓања:
  33.922
  Пол:
  Женски
  Не можам јас со повеќе од тројца.
   
 17. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.097
  Допаѓања:
  163.512
  Пол:
  Женски
  @Mamli и @Vitaly, најголемите прави мажишта на форумов! :inlove: :sweat: :*
   
  На Tan4ence, Rebecca_R, Читател и 5 други им се допаѓа ова.
 18. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.549
  Допаѓања:
  19.459
  Moжеш, треба само да ти се погодат. ]:)
   
  На ivi1987 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.219
  Ја ли :rofl::rofl::rofl:

  Досадно ти е вечерва ептен! Се гледа од далеку :inlove:
   
 20. ❤️Sneze❤️

  ❤️Sneze❤️ Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2017
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  3.902
  Пол:
  Женски
  Двајца се ама не ги кажувам :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.