Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Козметиката на Golden Rose

Дискусија во 'Канта' започната од Keryy, 19 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Keryy

  Keryy Активен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2012
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  7
  Гледајќи низ форумот не забележав тема посветена на оваа козметика која е со доста пристапни цени и многу застапена во несесерите на младите девојки, па би сакала да ги слушнам важите мислења, искуства, пофалби, препораки?
  Баш денес си купив сјај за усни од оваа козметика и ме освои на прв поглед :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.181
  Пол:
  Женски
  На kim.k му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.