1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Козметика на Lush

Дискусија во 'Канта' започната од cvetce93, 25 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  574
  Девојки дали некоја од вас ја користела козметиката на Lush и како сте задоволни? Јас сум користела само купка шумлива и што знам, убава ми беше... Сега сакам да си купам сапун со мед и млеко е ама незнам дали е ефикасен, да не ја суши кожата.. :^) Вие како сте задоволни од нивните производи?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.877
  Допаѓања:
  60.846
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.