1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кои категории најмногу ги читате на Femina?

Дискусија во 'За форумот' започната од AylaDs, 26 октомври 2011.

 1. AylaDs

  AylaDs Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Не знам дали има ваква тема! :$ Ноо...сакам да ве прашам кои категории од фемина најчесто ги читате..и кои според вас сметате дека се најкорисни.??Јас најмногу читам Музика иии Убавина и Мода :lol:
   
 2. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.419
  Другата наука, Литература и уметност, Насмевка, Музика и Љубов и секс (Сингл). Уствари читам се, ама овие најредовно. :D
   
 3. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  620
  Допаѓања:
  2.366
  Пол:
  Женски
  Литература и уметност, образование, лице, тело, СДК и психологија :)
  Последната ми е фаворит
   
  На unicorn360 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Убавина и Мода ии.. Кафе-муабети
   
 5. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.930
  Допаѓања:
  5.604
  Пол:
  Женски
  * Убавина и Мода(Тело)
  * Музика
  * Диети / Фитнес
  * Храна и пијалоци(што ви се јаде во моментов) :lol:
  * Кафе-муабети :)
   
 6. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.571
  -Кафе-муабети;
  -Литература и уметност;
  -Љубов и секс;
  -Политика и настани;
  -Психологија;
  -Насмевка;
  -Музика.

  Овие 7 категории ми се најчитани и во најголем дел и по тој истиот редослед.
   
 7. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.638
  Кафе муабети
  Литература и уметност
  Насмевка
  Мода и стил
  Музика
  Психологија
  Филм и ТВ

  Во овие сум редовен посетител, но не во сите исто толку редовно коментирам... :)
   
 8. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.722
  -Кафе муабети
  -Љубов и секс
  -Другата наука
  -Насмевка
  -Психологија
  -Политика и настани
  -Музика
   
 9. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.846
  Допаѓања:
  2.149
  - Мода и убавина
  - Храна и рецепти
  - Серии и емисии
   
  На dog4eto1 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.545
  Допаѓања:
  9.521
  "Нови мислења" :D
  Таму си барам интересни теми, не влегувам посебно по категории. Многу ретко да барам нешто конкретно, него барам каде најмногу има муабети и мислења нова, да има дебата...да не си коментирам и одговарам сама :) И зависи од периодот кои теми ми се интересни
   
  На calliope и Strumfeta93 им се допаѓа ова.
 11. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.694
  Допаѓања:
  1.911
  Пол:
  Женски
  Кафе муабет
  Мода и убавина
  Љубов и секс
  Насмевка
  Форумски игри :)

  И од другите.
  Од се по малку :)
   
 12. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.799
  Допаѓања:
  10.889
  Пол:
  Женски
  Кафе мубаети
  Филм и ТВ
  Мода и стил
  Литература и уметност
  ...
  и другите .. ама овие најмногу :)
   
 13. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.684
  Допаѓања:
  19.796
  Пол:
  Женски
  моментално највеке за коса...бидејки тоа ми е потребно...онака си читам по се
   
 14. gothchick

  gothchick Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  769
  Кафе-муабети
  Убавина и мода
  Храна и пијалоци
  Општи дискусии
  Музика
  Филм и ТВ
  Овие ми се први што ги отворам, потоа сите по ред :lol:
   
 15. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  1. Кафе-муабети
  2. Филм и ТВ
  3. Форумски игри
  4. Музика
  5. Мода и стил
  6. Општи дискусии
  7. Психологија

  Ги читам овие, не коментирам баш на сите, а си читам и некои други, по потреба..
   
 16. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  512
  Општи дискусии
  Мода и стил
  Лице
  Врски
  Литература и уметност
  Филм и ТВ
   
 17. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.680
  Допаѓања:
  37.093
  Тема : Модни критики (за не толку храбри феминки)
  затоа што некои имаат едноставно преубав стил и плакнам очи
  а категории Убавина и мода и Живот :)
   
 18. AylaDs

  AylaDs Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Каде да ја најдам категоријата психологија...Терам и не можам да ја најдам.... |( |( Извинете вака...ам ве молам кажете ми?.! :$ :$ :$ :$
   
 19. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.182
  Пол:
  Женски
  Еве ја категоријата psihologija/ :)
   
 20. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.069
  Допаѓања:
  22.152
  Пол:
  Женски
  Кафе муабети,
  Мода и стил
  Форумски игри
  и од се по малку :)