1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кои се вашите рачни изработки, декорации...низ слики

Дискусија во 'Канта' започната од bubu.chau, 20 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubu.chau

  bubu.chau Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Со оваа тема би сакала да ги видам вашите изработки, рачни декорации, кои ќе ме инспираираат да ја уредам мојата соба. Прикачете разни слики :$
   
 2. lovemebaby

  lovemebaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2011
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  174
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.