1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кои се вашите фетиши!!!

Дискусија во 'Канта' започната од opusteno123, 5 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. opusteno123

  opusteno123 Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Ајде малце на оваа тема да разговараме..
   
 2. sunfemina

  sunfemina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1.731
  Допаѓања:
  841
 3. heart.stealer

  heart.stealer Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  276
  си дискутирал во темата фетиши што отвараш нова мене не ми е јасно кога и таму може да се пише што се сака ,нема потреба да се отвараат дупли теми!!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.