Коктели

Дискусија во 'Канта' започната од J.Lo91, 30 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. J.Lo91

  J.Lo91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  14
  Пиете ли коктели? Кои ви се омилени? Јас го сакам најмногу космополитен нема нешто подобро :inlove:
  [mod-dupla:kcu6gerd][/mod-dupla:kcu6gerd]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.872
  Допаѓања:
  54.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.