1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колекционери

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од westt, 11 април 2016.

 1. westt

  westt Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  162
  Дали ги има и каде? Дали постои човек кој откупува стари антиквитети?