1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колекција на лакови за нокти

Дискусија во 'Канта' започната од allthatglitters12, 15 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. allthatglitters12

  allthatglitters12 Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Значи тука ставајте слики од вашата колекција на лакови за нокти :)
  Доколку е дупла темава бришете ја :)
   
 2. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
 3. allthatglitters12

  allthatglitters12 Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Ја знам веќе оваа тема,но,оваа е само да ставате слики од вашата лична колекција,а таа(како што знам)
  е за прашања(кад да нејдете некој лак,дали сте задоволни од некој лак...) :) :) :)
   
 4. Alegriaa

  Alegriaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2011
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски

  И во таа тема има слики од нашите колекции на лакови за нокти. Убаво разгледај ;)
   
 5. allthatglitters12

  allthatglitters12 Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Ок,како што веќе кажав,доколку е дупла-канта :)
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.084
  Допаѓања:
  61.938
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.