1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку сте зависни од Gossip Girl?

Дискусија во 'Канта' започната од KatyErnshow, 10 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. KatyErnshow

  KatyErnshow Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  5
  До серијата дојдов случајно.Си барав на замунда нешто за гледање и ја симнав првата сезона од GG.Ја изгледав во рекордни 3 дена,а потоа ги симнав и останатите сезони.Сега со нетрпени чекам да дојде вторник.Затоа што во Америка игра секој понеделник,така да во вторник веќе е прикачена на Замунда.Што мислите вие за серијата?За ликовите во неа?Дали сте навлечени на неа како и јас? Утешете ме :D
   
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.585
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.