Колку често помислувате на секс?

Дискусија во 'Секс' започната од Strumka22, 1 декември 2013.

 1. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.422
  Пол:
  Женски
  Колку често помислувате на секс, и во кои ситуации најмногу ви „лета“ паметот на таа тема?
   
  На Trajce1981, Lolo5 и draganaxx0 им се допаѓа ова.
 2. lovebrazil

  lovebrazil Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  77
  Немаше ваква тема? :^) Или се лажам? :?:
  Инаку, често мислам на секс, 2 пати денот обавезно :lol:
   
  На Lolo5, draganaxx0 и Tomka им се допаѓа ова.
 3. natemila

  natemila Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.533
  Допаѓања:
  8.432
  Пол:
  Женски
  Па по два три пати во денот хаха сигурно си помислувам :D
   
  На Lolo5, BoyL, talkach и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Decapitated.Hanna

  Decapitated.Hanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  569
  Често.. посебно ако сум со дечко ми, не си одам дома дури не падне нешто. :lol:
   
  На Lolo5, mami-123, Decibel и 3 други им се допаѓа ова.
 5. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.781
  Пол:
  Машки
  Бетер од машки сте. ;)
   
  На Lolo5, mami-123, glosipgirl и 4 други им се допаѓа ова.
 6. anonymous16

  anonymous16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  919
  :D :D :D Паа мислам да можеби не многу ама по 2-3 пати во денот секако :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  240
  Пол:
  Машки
  2,3 пати во денот.И посакувам да не помислувам зошто не можам да издржам и во тој момент сакам да летнам кај дечко ми. :$ :wasntme:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.900
  Пол:
  Женски
  Ако ние жените помислуваме 2-3 пати дневно.. тогаш колку мислат мажите? :D
   
  На Lolo5 и sugarlips им се допаѓа ова.
 9. lovebrazil

  lovebrazil Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  77
  Подобро да прашаме, колку пати во денот мажите не мислат на секс. :lol: :P
   
  На MileAche, Lolo5, Juccy и 2 други им се допаѓа ова.
 10. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  57
  такво нема нешто
   
  На Lolo5, IvanaJenner, lovebrazil и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. the.one

  the.one Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  794
  Како бе, 2-3 пати? И многу било?! Јас би рекла по цел ден мислам на тоа, ако земам да бројам - 100тина пати. :D
   
  На Lolo5, streeelec, Neznam1 и 2 други им се допаѓа ова.
 12. lovebrazil

  lovebrazil Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  77
  Ти то сакаш да кажеш дека нема момент од денот кога не помислуваш на секс? :^) :lol: :lol:
   
  На Lolo5, Mhhm и IamSexyAndIKnowIt им се допаѓа ова.
 13. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  1.932
  Пол:
  Женски
  Не се брои. Мнооооооооооооооооооооогу е.. :lol: :rofl: ама џабе, немам аир од мислење :lol:
   
  На Lolo5, kjukli, Decibel и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.602
  Допаѓања:
  8.006
  2-3пати? како ви успева бе? па искрено јас мислам дека нон стоп мислам на тоа.. ај еве нека не е нон стоп, кога спијам не мислам на тоа (ваљда) =)
   
  На Lolo5, IamSexyAndIKnowIt, glosipgirl и 3 други им се допаѓа ова.
 15. sungod

  sungod Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  40

   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  57
  кога спиеш највеќе се мисли у Сон 8)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.602
  Допаѓања:
  8.006
  хахаха :) па не сонувам или барем не се сеќавам ако сонувам, а и + тоа е до потсвеста. Не се важи :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  57
  кога ке се разбудиш влажна, 100% не си сонувала некој комичен настан :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.602
  Допаѓања:
  8.006
  хахахаххаа.. како и да е, установивме дека тоа е виша сила и не се важи :) Ќе испадне дека премногу се двојам од овие што мислат 2-3 пати, на кои патем алал да им е, камо мене така без дистракции да ми се одвиваше денот :P
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  57
  ехх да беше единствена :!:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.