Контакт со Првата дама на Македонија

Дискусија во 'Политика и настани' започната од Spidy, 6 декември 2012.

 1. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  3.400
  Допаѓања:
  9.111
  Пол:
  Женски
  Дали некоја од феминките знае каде би можела да најдам контакт од Маја Иванова, сопругата на претседателот? Знам дека е многу активна со Црвен крст и слични организации, па во име на еден од домовите за деца би сакала да ја исконтактирам. Дали некој знае каде би можела да најдам мејл од неа лично, за да не одам преку организацииве...
   
 2. discofilman

  discofilman Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  96
  Пробај преку канцеларијата што ја отворија за граганите на Рекорд спроти Специјал пекарата на аголот од зградата до чешмичката.
   
 3. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  3.400
  Допаѓања:
  9.111
  Пол:
  Женски
  Бидејќи не разврзавме некој муабет на темава, ги замолувам модераторките да ја преместат во канта.
  И благодарам на discofilman на одговорот. :)