1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Контрацептивни таблети се пијат редовно или по потреба???

Дискусија во 'Канта' започната од muckaaaaa, 27 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. muckaaaaa

  muckaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Не ми е јасно дали контрацептивни таблети се пијат редовно или по потреба ??? и дали се пијат пред или после сексуални односи.. кои таблети вие ги пиете :?: во случај партнерот да сврши во вас ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.472
  Допаѓања:
  63.973
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.