1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кореа

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од YuriIva, 26 октомври 2012.

 1. YuriIva

  YuriIva Активен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  Дали ја имате посетено Северна или Јужна Кореа и впечатоци :)
  Не сум била таму,но многу сакам да одам во Јужна Кореа
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  552
  Не сум била за да ти кажам! :D
   
 3. mart123

  mart123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2013
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Би сакала и јас да одам во Јужна Кореја но за никого досега не сум слушнала дека има одено таму. Би сакала да слушнам искуство