1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Корчагин, Орце или Никола Карев?

Дискусија во 'Канта' започната од Chorapa, 12 април 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Chorapa

  Chorapa Нов член

  Се зачлени на:
  12 април 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Дали некој од тука има завршено во едно од овие училишта? Како е таму? Ваши препораки? I need help ://
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.