1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Коса за свадба

Дискусија во 'Канта' започната од Mace26, 25 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mace26

  Mace26 Активен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Девојки ќе одам на свадаба па не занам каква фризура да носам, сакам плетенки несто кок со мислите вие? :D :D :rofl: :rofl: :rofl:
   
 2. Sw3et.Ang3l

  Sw3et.Ang3l Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  1.261
  Допаѓања:
  2.096
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.