1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кошули

Дискусија во 'Мода и стил' започната од annnni, 26 јуни 2010.

 1. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
  Оваа сезона гледам испаднаа многу атрактивни кошулките!
  Па еве да отвореме и тема за нив каде што ќе може и овде да постираме слики,и да собираме идеи за излегување...
   

  Прикачени фајлови:

  • dfdz.jpg
   dfdz.jpg
   Големина на фајлот:
   154,6 KB
   Прегледи:
   2.721
  • image4xxlмнмн.jpg
   image4xxlмнмн.jpg
   Големина на фајлот:
   156 KB
   Прегледи:
   2.721
  • .jpg
   .jpg
   Големина на фајлот:
   153,2 KB
   Прегледи:
   2.721
  • .jpg
   .jpg
   Големина на фајлот:
   147,1 KB
   Прегледи:
   2.721
 2. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
   

  Прикачени фајлови:

  • image4xxlб.jpg
   image4xxlб.jpg
   Големина на фајлот:
   148,7 KB
   Прегледи:
   2.702
 3. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.267
 4. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
   

  Прикачени фајлови:

 5. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.267
 6. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.501
  Супер кошулчиња сте ставиле.
  Само предлагам темава да се спои со темата TOPS... ;)
   
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.791
  ^ Епа да... може и тоа
  Иначе за темава...
  [​IMG]
   
 8. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
   

  Прикачени фајлови:

  • .jpg
   .jpg
   Големина на фајлот:
   176 KB
   Прегледи:
   2.657
 9. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  632
   

  Прикачени фајлови:

 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.791
  [​IMG]
  ^ карирано
   
 11. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.488
  Допаѓања:
  4.823
  Пол:
  Женски
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.791
 13. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.226
  Допаѓања:
  5.292
 14. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.356
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.791
  [​IMG]
  ^ Гучи 2010
   
 16. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.226
  Допаѓања:
  5.292
 17. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
 18. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.356
  ^^И по не знам кој пат сум воодушевена од облеката која што ја постира Вики. :* :* :*
   
  На bile991 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  Фала ти златцее! :* :hug: :*
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На jasmince91 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.356