1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која Гимназија за во средно ?

Дискусија во 'Канта' започната од CocoLady, 17 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CocoLady

  CocoLady Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  117
  Од септември треба да се запишувам во средно .. Планирам да одам гимназија Во Скопје , но незнам која |( За која и да се одлучам за секоја има по некои предрасуди .. :^) Па така ако може да ги слушнам вашите мислења од вашата гимназија во која учите па може да се одлучам за некоја .. Но претежно ако може гимназијата да биде за јазичен смер (не се разбирам многу во ова па немој да ми замерувате :$ )
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.513
  Допаѓања:
  58.921
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.