Која ви е омилена песна од Здравко Чолич ?

Дискусија во 'Канта' започната од m.maci, 5 декември 2012.

 1. m.maci

  m.maci Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  16
  Мене омилена песна ми е:
  Ти си ми у крви !!!!!
   
 2. Lahaliva

  Lahaliva Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  317