1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која е најубавата и најсекси македонска политичарка

Дискусија во 'Политика и настани' започната од ADOKI, 13 март 2016.

 1. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  Ајде да видиме која е најубава . Најсексипилна политичарка од осамостојувањето на македонија па до денес ;)
   
 2. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.677
  Допаѓања:
  14.127
  Пол:
  Женски
  Ne bash makedonska, ama Ermira Mehmeti. Druga nema.
   
  На crazylady, cresa-jagoda, Petar80 и 6 други им се допаѓа ова.
 3. Deemy

  Deemy Популарен член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2012
  Пораки:
  689
  Допаѓања:
  7.295
  Пол:
  Женски
  :rofl: :rofl::rofl: :makeup: (hollest)
  20857mala.jpg
   
  На Βικτωρία, blackwave, LittlePinky и 10 други им се допаѓа ова.
 4. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  рангелова.jpeg
   
  На Роберт 7, MiloMalo и Victorian им се допаѓа ова.
 5. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  4.151
  Допаѓања:
  32.579
  Пол:
  Женски
  Ермира дефинитивно
   
 6. Роберт 7

  Роберт 7 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  1.298
  Допаѓања:
  11.203
  Пол:
  Машки
  Акo Ермирa е нaјсекси пoлитичaркa тoгaш Шрек дa гo прoглaсиме зa нaјфaцa политичар!
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. darko clash

  darko clash Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2016
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  189
  Шо ти е бе друже нормален ли си што збориш :D
  Ермирчето е бомб...она :D го поздравувам ако не чита :D
   
  На Роберт 7 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.480
  Пол:
  Женски
  Емира стварно многу убава жена! :)
   
 9. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  10.132
  Допаѓања:
  128.840
  Пол:
  Женски
  Доста лажите, од Гоце... Ова Гоца, Гордето - нема посекси. #onelove #truelove #beautifulintheinside :* :l: :hug:
   
  На Βικτωρία и Deemy им се допаѓа ова.
 10. Роберт 7

  Роберт 7 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  1.298
  Допаѓања:
  11.203
  Пол:
  Машки
  Акo некoј се сеќaвa нa Мери Младеновска....е тoa беше лепoтицa oд министеркa!
   
 11. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.480
  Пол:
  Женски
  која беше таа?
   
 12. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.124
  Пол:
  Женски
  На ninja35 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.480
  Пол:
  Женски
  На Askopje му/ѝ се допаѓа ова.
 14. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.124
  Пол:
  Женски
  Koja so mustaki,so vegi,na koja siskite i gi pokrivaat ocite..izgleda ubavite zeni begaat od politikata kaj nas.
   
  На Deemy, theowndemon и anakonda88 им се допаѓа ова.
 15. blueberry93

  blueberry93 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.660
  Допаѓања:
  4.467
  Ова е поим за убава политичарка

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  Ако реално праиме муабет :wasntme:

  Изборот на убави политичарки кај нас е благо речено, оскуден. Освен Ермира ко посимпатична.
  Така што темава може да биде општо за убави политичарки, или за жениве на нашиве политичари.
  Е тука богами се усреќиле и Грујо, и Бујар Османи. Ма-ша-ла :)
   
  На Someonespecial, crazylady, ssweety и 5 други им се допаѓа ова.
 16. Роберт 7

  Роберт 7 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  1.298
  Допаѓања:
  11.203
  Пол:
  Машки
  Среќа е што убавите Македонки не се политичарки!!
   
  На daylight и anakonda88 им се допаѓа ова.
 17. orevokrsacka

  orevokrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2013
  Пораки:
  1.804
  Допаѓања:
  6.235
  Абе оваа Ермира Мехмети стварно била најсекси-бомбастична политичарка! Каков сексипил и искача од тоа гласчето кога збори со Муса по телефон, а? Додуша, „дијалогот“ не го разбрав, ама што има врска

  http://albagraph.com/lajme/skandalo...ine-mes-ermira-mehmeti-dhe-musa-xhaferi-video
   
  На Abeja му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.678
  Допаѓања:
  2.920
  Ермира Мехмети.

  ermira.jpg
   
 19. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  6.851
  Допаѓања:
  103.582
  Пол:
  Женски
  Не ми е на начин на кој вие претендирате - најубава и најсекси.. ама жениште ми беше - ех министерката за надворешни, Илинка Митрева.

  [​IMG]

  Како за вас, можда по .. Ленче Николовска..

  [​IMG]
   
  Последна измена: 29 март 2016
 20. veren

  veren Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  548
  Допаѓања:
  1.268
  Силванева Бонева :sun::sun::sun: