1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која е таа девојка? (Александра Потер)

Дискусија во 'Книги' започната од BadBitchBomb, 6 мај 2013.

 1. BadBitchBomb

  BadBitchBomb Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  93
  [​IMG]

  Која е таа девојка? Таа всушност е главниот лик Харлот која што своето време го посветува на работата и врската со Мајлс. Но сето тоа оди совршено се додека не го виде својот стар автомобил возен од 21 годишна девојка која што наликува токму како неа... :)
  Добра книга за релаксација во слободното време ;)
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 2. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.526
  книгава ја читав пред 2 год и морам да кажам дека е супер, на некои страни се пресмеав на пр каде што објаснува за ефтините креми, за несредените веѓи, за шанкерот итн
   
 3. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.788
  Допаѓања:
  2.548
  Пол:
  Женски
  Убава книга, мојата прва книга прочитана од оваа писателка. Интересна приказна, убаво напишана пред се, интересен заплет, со еден збор прекрасна романтична комедија.
  Книга која нема да ми биде досадна и да ја читам неколку пати по ред :)
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  На оваа писателка сите книги и се преубави...
   
  На crazylady, ivy531 и elka.timova им се допаѓа ова.
 5. Ketrin.Moon

  Ketrin.Moon Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2013
  Пораки:
  770
  Допаѓања:
  7.172
  Пол:
  Женски
  Книгата е преубава релаксирачка опушта забавна и не замара :) :)
   
  На crazylady, elka.timova и Elena69221 им се допаѓа ова.
 6. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.509
  Пол:
  Женски
  Чик литература. Ми се допаѓа книгата. Ја прочитав пред неколку години. Лесна е за читање :)
   
  На crazylady и elka.timova им се допаѓа ова.
 7. elka.timova

  elka.timova Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2013
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Најинтересна кнога :clap: :clap:
   
 8. Agawa

  Agawa Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2013
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  280
  Доста интересна книга :) Чик литература, лесна за читање особено во летните денови :)
   
 9. Amona

  Amona Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2017
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  85
  Пол:
  Женски
  може ли да се најде некако по нетов во пдф или слично да се симне на македонски?
   
  На Marisha му/ѝ се допаѓа ова.