1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која е твојата реченица?

Дискусија во 'Канта' започната од Bitter-Sweet, 6 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.313
  Допаѓања:
  58.152
  Пол:
  Женски
  Нешто интересни ми станаа форумскиве игри па решив да создадам и јас, ако нема никаков фидбек или не е добра, следен пат ќе бидам покреативна.
  Значи, треба да ја отворите сликата и спрема она што се бара во неа, да составите реченица.
  Мене ми излезе
  I rode a unicorn with SpongeBob because i've got major swag.

  Има премногу вакви слики, може и други да се постават.

  large.png
   
  На fallenangel му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.839
  Допаѓања:
  39.169
  Пол:
  Женски
  I fell in love with SpongeBob because i was horny...Wow :lol:
   
  На lealealea, crazylady, krofnicka27 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. blueberry93

  blueberry93 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.660
  Допаѓања:
  4.467
  I rode a unicorn with Harry Potter because i'm hot.
  Ahahaha
   
  На lealealea, Bitter-Sweet и Girly Girl им се допаѓа ова.
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.326
  Пол:
  Женски
  I rode a unicorn with Domo Kun because I‘ve got a major swag.
   
  На lealealea му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Girly Girl

  Girly Girl Активен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2016
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  I ran naked with Cookie monster because I'm a lesbian :D:D:D:D:D:D:D:D hahahhaha
   
  На lealealea и blueberry93 им се допаѓа ова.
 6. Црвче

  Црвче Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2015
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  562
  Пол:
  Женски
  I killed Lady Gaga because my mom told me to! :D
   
  На lealealea и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.
 7. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.340
  Пол:
  Женски
  I played Scrabble with Voldemort because I'm lesbian.
   
  На lealealea му/ѝ се допаѓа ова.
 8. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  I rode a unicorn with @bieberzombie because i wanted to ! :D :D :D
   
 9. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.372
  Допаѓања:
  21.971
  Пол:
  Женски
  I had sex with selena gomez because Im lesbian :rofl::rofl::rofl:
  Omg:rofl::lol:
   
  На Lella, lealealea, crazylady и 2 други им се допаѓа ова.
 10. happt.girl

  happt.girl Активен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2014
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  113
  Пол:
  Женски
  I killed a teddy bear because..i don't remember..:D
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.499
  Допаѓања:
  39.479
  I sang a song with Chaz Somers, because mom told me to!
   
  На lealealea и happt.girl им се допаѓа ова.
 12. xoxo5

  xoxo5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2016
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  77
  Пол:
  Женски
  I pranked Justin Bieber because I was horny:rofl::rofl:
   
  На lealealea, krofnicka27 и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.
 13. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  4.967
  Допаѓања:
  26.906
  I had sex with a condom because I am just that stupid.
  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Lella, lealealea и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.
 14. s&s

  s&s Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2015
  Пораки:
  470
  Допаѓања:
  1.066
  Пол:
  Женски
  I got married with Domo Kun because ... I don't remember :o(facepalm):lol::?::rofl:
   
  На lealealea му/ѝ се допаѓа ова.
 15. krofnicka27

  krofnicka27 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2016
  Пораки:
  635
  Допаѓања:
  10.545
  Пол:
  Женски
  I played scrabble with Zac Efron because I'm lesbian :lol::lol::lol:
   
  На lealealea му/ѝ се допаѓа ова.
 16. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.195
  Допаѓања:
  21.854
  Пол:
  Женски
  I had sex with Beyonce because I'm just that stupid :B :rofl::rofl::rofl::lol:
   
  На lealealea му/ѝ се допаѓа ова.
 17. lealealea

  lealealea Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2013
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  265
  Пол:
  Женски
  I killed a teddy bear because I was horny
  Hahahah
   
 18. WhiteAngell

  WhiteAngell Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2012
  Пораки:
  485
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  I got married with Domo Kun...because I was horny ! :D
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 19. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.055
  Допаѓања:
  1.941
  Пол:
  Женски
  I had sex with Zac Efron because my friends told me to do it! LOL
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Ladybug.

  Ladybug. Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2016
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  i peed on because i was horny a prostitute. :D:)
   
  На Заљубенаа му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.