Која песна последно ја пеевте под туш или по дома?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од EmotivnoSrce, 23 септември 2013.

 1. EmotivnoSrce

  EmotivnoSrce Активен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  6
  Овде напишете која песна последно ја пеевте под туш,зошто баш таа или онака некоја песна што нон стоп ви се врти во глава и нон стоп некаде си ја потпевнувате, па дури и досадни сте на другите. Мене два месеца ми е оваа
  http://www.youtube.com/watch?v=3SDGAk3HmhI

  8)
   
  На karenin му/ѝ се допаѓа ова.
 2. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.213
  Допаѓања:
  1.287
 3. clock.pot

  clock.pot Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2013
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  335
 4. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  22.431
  Пол:
  Женски
 5. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.157
 6. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.405
  Пол:
  Женски
 7. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.925
  Допаѓања:
  24.082
 8. DogsAreMyLife

  DogsAreMyLife Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  50
 9. Maya3112

  Maya3112 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  479
  Допаѓања:
  478
 10. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  897
 11. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  16.924
  Допаѓања:
  106.685
  Пол:
  Женски
 12. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.744
  Љубав и милион долара - Елитни Одреди :D
   
 13. anngelique

  anngelique Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  474
 14. LadyNitro

  LadyNitro Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2013
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  30
  Wrecking ball :D
  don't you ever say i just walked away, i will always want you
  ама онака уфилмано, if you know what i mean :lol:
   
 15. Tumblr

  Tumblr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  990
  Пол:
  Женски
  Dark paradise-Lana del rey :)
   
  На IvanaJenner му/ѝ се допаѓа ова.
 16. axl-babe

  axl-babe Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  451
  Допаѓања:
  576
 17. kika.dragan

  kika.dragan Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2013
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  89
  Земјо моја- Ламбе Алабаковски :D :D :rofl:
   
 18. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.372
  Допаѓања:
  4.283
  Пол:
  Женски
  истоо :rofl:
   
 19. Antoninaaa

  Antoninaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  557
  Допаѓања:
  1.658
 20. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.574
  Допаѓања:
  17.923
  Пол:
  Женски