1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која песна последно ја пеевте под туш или по дома?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од EmotivnoSrce, 23 септември 2013.

 1. EmotivnoSrce

  EmotivnoSrce Активен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  6
  Овде напишете која песна последно ја пеевте под туш,зошто баш таа или онака некоја песна што нон стоп ви се врти во глава и нон стоп некаде си ја потпевнувате, па дури и досадни сте на другите. Мене два месеца ми е оваа
  http://www.youtube.com/watch?v=3SDGAk3HmhI

  8)
   
  На karenin му/ѝ се допаѓа ова.
 2. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.212
  Допаѓања:
  1.288
 3. clock.pot

  clock.pot Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2013
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  335
 4. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  4.366
  Допаѓања:
  28.877
  Пол:
  Женски
 5. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.161
 6. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.408
  Пол:
  Женски
 7. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
 8. DogsAreMyLife

  DogsAreMyLife Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  50
 9. Maya3112

  Maya3112 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  479
  Допаѓања:
  479
 10. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  912
  Допаѓања:
  900
 11. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.237
  Допаѓања:
  139.261
  Пол:
  Женски
 12. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.746
  Љубав и милион долара - Елитни Одреди :D
   
 13. anngelique

  anngelique Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  478
 14. LadyNitro

  LadyNitro Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2013
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  30
  Wrecking ball :D
  don't you ever say i just walked away, i will always want you
  ама онака уфилмано, if you know what i mean :lol:
   
 15. Tumblr

  Tumblr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  992
  Пол:
  Женски
  Dark paradise-Lana del rey :)
   
  На IvanaJenner му/ѝ се допаѓа ова.
 16. axl-babe

  axl-babe Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  450
  Допаѓања:
  576
 17. kika.dragan

  kika.dragan Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2013
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  147
  Земјо моја- Ламбе Алабаковски :D :D :rofl:
   
 18. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.395
  Допаѓања:
  4.332
  Пол:
  Женски
  истоо :rofl:
   
 19. Antoninaaa

  Antoninaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  557
  Допаѓања:
  1.657
 20. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.913
  Допаѓања:
  20.606
  Пол:
  Женски