1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која раса на куче ми одговара?

Дискусија во 'Дом' започната од littleflower, 1 април 2014.

 1. littleflower

  littleflower Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  708
  Допаѓања:
  1.480
  Сакам да чувам кученце. Живеам во стан, и би сакала некоја раса која не расте многу. Сакам да е мрзливо и да не лае многу. Имам читано доста и мислам дека знам што сакам, но сепак сакам сугестии од вас. :)
   
 2. Crystals21

  Crystals21 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2014
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  64