Која серија ја гледате во моментот?

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LilNann, 8 септември 2016.

 1. LilNann

  LilNann Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2016
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  140
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки,
  што гледате моментално? Јас пошто трудна и дома по цел ден мислам дека нема нешто што не изгледав . Дај кажете вие, може ќе се погоди нешто што немам гледано.
  Позз