1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Која e вашата момeнтална работа?

Дискусија во 'Канта' започната од Lavica.4, 21 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lavica.4

  Lavica.4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2014
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  8
  Zdravo na site ! :) Ajde da vidime kolku sme vraboteni,koja e nasata momentalna rabota,dali sme zadovolni,teska? lesna rabota ? :))) pozdrav !
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.