1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој е вашиот избор?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од AutumnGirl, 14 јануари 2016.

 1. AutumnGirl

  AutumnGirl Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2016
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Матурантки каков ви е планот на факултет? Каде ќе се запишувате? :D
   
 2. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.358
  Пол:
  Машки
  Jas sakam na politicki nauki ama majkami ne saka tamu da odam. Tatko mi saka na eko. Faks da odam ama ke vidime mozi nikade
  Ti
   
 3. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  3.057
  Допаѓања:
  28.612
  Пол:
  Женски
  А ти, што сакаш да учиш? Која е твојата желба?
   
 4. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.358
  Пол:
  Машки
  Jas ne sakam da ucam
   
  На Someonespecial, ceca-1, eloves и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.097
  Допаѓања:
  163.512
  Пол:
  Женски
  Море какви политики, елај си колега да ми бидиш бе. :P :rofl:
   
 6. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.358
  Пол:
  Машки
  Си купив диплома, исто ко што се купува тоалетна хартија:D
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.