1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој е вашиот студентски индекс на факултет

Дискусија во 'Образование' започната од mace1, 20 август 2012.

 1. mace1

  mace1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  178
  Пол:
  Женски
  Како се одредува кој ќе биде вашиот студентски индекс? :?:
  Јас сеуште го немам добиено :) ќе ви го кажам кога ќе го добијам :hai:
   
 2. Nymeria

  Nymeria Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  3.659
  Која брза кучка сум божееее.
  Индекс ти одредуваат од факултетот кај што ќе се запишеш, врз основа на тоа кој студент по ред си, мислам дека така иде.

  И не ни го кажувај кога ќе го добиеш, тоа е личен податок, како лична карта од факултетот, освен ако немаш проблем со тоа да се дознае твојот иденттет на форум или просекот.
   
  На mace1 му/ѝ се допаѓа ова.