Форумџика на годината 2020

Кој мислите дека ке победи на Македонски Идол?

Дискусија во 'Канта' започната од shaa, 30 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. shaa

  shaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  7
  Јас сакам да победи Иван вие кој мислите дека ке победи?
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.898
  Има тема за македонски идол. Во серии и емисии.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.