1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој тип на музика го преферирате: народна, забавна, хип-хоп.

Дискусија во 'Канта' започната од stefiy, 5 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefiy

  stefiy Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2011
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  71
  Кажете некојј и некоја песна од тој вид :)))
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.480
  Допаѓања:
  63.992
  Пол:
  Женски
  muzika/omilen-tip-muzika-t54/
  Ајде ако не си прочитала за правилата за отворање на теми пак те замолувам да го направиш тоа.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.