1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кој ја пробал пудрава????

Дискусија во 'Канта' започната од Gordana10, 19 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена затоа што постои иста lice/pudra-za-lice-t88/690.html
  Мислењето е преместено во соодветната тема,ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.